Language
Aktualności
Ustawienie LPG (regulacja LPG)
07
Gru 2015

Ustawienie LPG (regulacja LPG)

2015-12-07 13:32

Ponieważ dostałem po pierwszym felietonie (chip tuning a LPG) całkiem sporo maili z komentarzami i pytaniami, to postanowiłem przygotować wpis na bloga poświęcony tylko zasadom regulacji LPG, wynikającym z praw fizyki i zasady pracy silnika spalinowego. Nie jest to może kompendium wiedzy ani jakiś dokładny przewodnik do konkretnych systemów, ale zbiór luźno zorganizowanych uwag. Najpierw jednak poczytałem, co o strojeniu LPG piszą tzw. „internety” i powiem szczerze – zadumałem się. Bardzo ciężko jest z obecnej na forach internetowych wiedzy poskładać jakiś „żelazny komplet zasad” a ilość znachorów i szamanów LPG jest tak wielka, że jak na dzień dzisiejszy jestem przekonany, że przeciętne auto na gaz prawie na pewno nie jest ustawione optymalnie. Niby to duży rynek, instalacje są profesjonalne, jednak ich możliwości nie są wykorzystywane i nawet podstawowe ustawienia często sprawiają trudność. Porozmawiajmy więc o konkretach (czytelników poproszę jednak o zapoznanie się z poprzednim wpisem o LPG, bo tamte informacje będą potrzebne tutaj a nie chcę się powtarzać).

Więcej...
Chip tuning a LPG
26
Lis 2015

Chip tuning a LPG

2015-11-26 09:12

Czy można i czy należy tuningować samochód z instalacją gazową? Ten temat był już chyba wałkowany na forum internetowym każdego portalu motoryzacyjnego, ale ponieważ temat połączenia LPG i tuningu ciągle wraca, postanowiliśmy zebrać istotne kwestie, oceny oraz opinie za i przeciw chip tuningowi aut z instalacją LPG.

Więcej...
Chip tuning Nissan Murano 2,5dci 190KM
20
Lis 2015

Chip tuning Nissana Murano 2,5 dci

2015-11-20 15:12

Przygotowaliśmy modyfikacje programu dla Nissana Murano z silnikiem 2,5dci o mocy 190KM.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook