Language
Aktualności
02
Lis 2015

Czy warto robić chip tuning?

2015-11-02 08:52

Odpowiedź na pytanie, czy chip tuning ma sens i czy opłaca się go robić wymaga ode mnie bezstronności – a przecież jestem stroną. Przeciętny domorosły tuner-garażysta po tak postawionym pytaniu zawoła: „ależ oczywiście, że warto – dziwię się, że pan/pani pyta!” Problem w tym, że gdyby sprzedawał grzebienie – to wciskałby je także łysym argumentując w ostateczności, że na grzebieniu można też pograć, a wiadomo przecież, że muzyka jest lekarstwem dla duszy.

Pewnie już znalazłeś swój samochód w katalogu chip tuningu i zastanawiasz się, czy warto.

Więcej...
Chip tuning
30
Paź 2015

Dlaczego profesjonalny chip tuning kosztuje?

2015-10-30 13:40

Branża szeroko rozumianego auto tuningu, w tym instalatorzy chip tuningu (niekiedy niepoprawnie pisanego jako chip tunning) i power boxów stała się pełnoprawną gałęzią przemysłu samochodowego. Dzięki temu, że współczesne silniki sterowane są komputerem (ECU) istnieje możliwość ich diagnostyki komputerowej i optymalizacji pracy na samochodowej hamowni podwoziowej. Oznacza to, że indywidualny tuning silnika dopasowany do potrzeb kierowcy (także eco tuning w celu oszczędzania paliwa) jest osiągalny już nie na poziomie nielicznych specjalistów, ale także w warsztatach samochodowych i mniejszych firmach.

Więcej...
Samochód elektryczny
29
Paź 2015

Czy auta elektryczne mają przyszłość?

2015-10-29 10:58

Teraz, kiedy chip tuning samochodów stał się prawie gałęzią przemysłu motoryzacyjnego, a silniki spalinowe nie znajdują się chyba jeszcze tylko w nożu do chleba, przychodzi czas na zastanowienie się – co z tym prądem?

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook