Language
Aktualności
12
Paź 2015

Łańcuchy śniegowe w sprayu lekiem na atak zimy?

2015-10-12 10:29

Nie ma przyjemniejszego uczucia, gdy po zalodzonej i śliskiej drodze jedziemy bezpiecznie, mając założone zimówki i łańcuchy śnieżne, a inni kierowcy dali się zaskoczyć atakiem zimy niczym służby drogowe. Nagły opad śniegu i drogi są zablokowane – a przecież jak widać taka sytuacja może zdarzyć się już w październiku. Jeżeli mamy już opony zimowe – to dobrze, ale zwykle nie zakłada się ich w październiku, bo przychodzą cieplejsze dni i opony szybko się zużyją. Czasami nawet opony zimowe nie dadzą rady – gdy podjazd albo zjazd jest zalodzony.

Więcej...
09
Paź 2015

Ford EcoBoost – chip tuning staje się przyjemnością

2015-10-09 08:28

Nie ma chyba bardziej obsypanych nowymi patentami i wypełnionych nowinkami silników benzynowych, jak seria EcoBoost od Forda. 128 nowych patentów chroni tę linię konstrukcyjną silników i powoduje, że to najbardziej zaawansowany typ silnika ostatnich lat...

Więcej...
Chip tuning czy box?
07
Paź 2015

Chip tuning czy box?

2015-10-07 07:06

Jeżeli już postanowiliśmy zmodyfikować nasz samochód i zwiększyć jego moc i moment obrotowy, to stajemy przed dylematem: czy zainstalować nowy program w sterowniku silnika (czyli popularny chip tuning), czy też postawić na dodatkowy zewnętrzny sterownik cyfrowy dopinany do wiązki samochodu (czyli tuning box lub power box).

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook