Language
Aktualności
06
Paź 2015

Problem z DPF – wyłączyć czy naprawiać?

2015-10-06 15:05

Usuwanie DPF jest popularną metodą na rozwiązanie problemu z DPF i FAP. Zapchany filtr DPF powoduje spadek mocy i notoryczną awarię. Kontrolka filtra cząstek stałych i ewentualnie kontrolka awarii silnika świecić się będą non stop. Wymiana filtra DPF w serwisie jest bardzo droga i dlatego wielu kierowców decyduje się na deaktywację filtra i jego mechaniczne usunięcie. Ale czy to jedyna droga?

Więcej...
05
Paź 2015

Łańcuchy śniegowe łatwe w montażu

2015-10-05 11:30

Każdy, kto chociaż raz zakładał tradycyjne łańcuchy śniegowe na koła, zauważył, że wcale nie jest to proste zadanie, szczególnie gdy auto już utknęło w śniegu czy zaspie, albo na zewnątrz panuje mróz, a auta jadą nam za plecami.

Więcej...
05
Paź 2015

Wykres z hamowni – jak czytać?

2015-10-05 11:19

Odczytanie wykresu z hamowni podwoziowej nie jest wcale trudne. Wykres z hamowni ułożony jest tak, że na osi poziomej prezentowane są obroty silnika, a na pionowej (lub dwóch pionowych, zwykle po lewej i po prawej stronie wykresu) wartości mocy, momentu i ewentualnie innych logowanych parametrów (np. ciśnienia doładowania, lambdy, AFR albo temperatury spalin lub współczynnika dymienia).

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook