Aktualności
magazyn opon Kosakowo
26
Kwi 2023

Magazyn opon Kosakowo - przechowaj swoje opony na kolejny sezon

2023-04-26 09:43
Przechowalnia opon w Kosakowie

Każdy posiadacz samochodu doskonale wie, jak ważna jest wymiana opon z zimowych na letnie i odwrotnie. Niestety nie każdy ma gdzie je przechowywać. W takim przypadku bardzo korzystnym jest skorzystanie z oferty jaką jest magazyn opon Kosakowo. Twoje opony za niewielką opłatą będą przechowane w odpowiednich warunkach do kolejnego sezonu.

Więcej...
wulkanizacja Kosakowo
13
Mar 2023

Wulkanizacja Kosakowo - wymiana i serwis opon

2023-03-13 14:40
Co warto wiedzieć o usługach wulkanizacyjnych

Wulkanizacja Kosakowo to miejsce w którym profesjonalna ekipa dokona wymiany sezonowej opon z zimowych na letnie bądź też odwrotnie. W warsztacie można znaleźć również pomoc w przypadku przebitej opony bądź też innej awarii związanej z ogumieniem w Twoim aucie.

Więcej...
mechanik Kosakowo
12
Gru 2022

Warsztat mechaniki pojazdowej Kosakowo

2022-12-12 11:54

Każdy posiadacz samochodu musi co jakiś czas odwiedzić warsztat samochodowy. Bez znaczenia czy to jest zwykłe sprawdzenie stanu auta, drobna naprawa czy też poważna modyfikacja, warto powierzać swój samochód tylko i wyłącznie profesjonalnym mechanikom.

Więcej...

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook