Aktualności

Przygotuj swoje auto do zimy: "Bezpłatny Pakiet zima"

2014-11-03 19:00
przez V-tech
Przygotuj swoje auto do zimy: "Bezpłatny Pakiet zima"

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy wykonają tuning auta w listopadzie. Oprócz zwiększenia mocy i momentu obrotowego silnika, bezpłatnie, na życzenie wykonane zostaną dodatkowe, użyteczne modyfikacje:

  • dla silników benzynowych i diesla – zmniejszymy zużycie paliwa przy niskich temperaturach, szczególnie po jego uruchomieniu, na etapie rozgrzewania. Zmodyfikowana zostanie procedura rozgrzewania silnika – jeżeli eksploatujesz samochód na krótkich dystansach i zauważasz, że w zimie pali on dużo więcej – pomożemy zmniejszyć zużycie paliwa w niskich temperaturach.
  • dla silników diesla – dodatkowo poprawiona zostanie procedura rozruchu silnika, w celu ułatwienia startu – rozrusznik będzie mniej obciążony, akumulator dużo łatwiej przetrwa mrozy.

Pakiet dostępny jest tylko na życzenie, w wybranych modelach samochodów wyposażonych w sterowniki firm Bosch, Siemens i Delphi DCM.

Bezpłatny Pakiet Zima nie wpływa na pracę auta w wyższych temperaturach powietrza (poza okresem zimowym) i na ciepłym silniku.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook