Aktualności

Tuning VW 1.6TDI CR

2012-07-17 14:11
przez V-tech

Tuning VW 1.6 TDI CR obecnego także w autach Audi, Seat oraz Skoda jest możliwy dzięki zewnętrznemu modułowi dwukanałowemu. RedBox 2CH, bo tak brzmi pełna nazwa tego rozwiązania, steruje zarówno dawką paliwa jak i ciśnieniem doładowania, wg precyzyjnych map przygotowanych na hamowni podwoziowej. Umożliwia to osiągnięcie lepszego składu mieszanki (AFR), a co za tym idzie wyższej mocy, niż ma to miejsce w przypadku RedBoxa w wersji jednokanałowej, przy zachowaniu bezpiecznych parametrów pracy silnika.

W naszej ofercie jest on od dłuższego czasu, jednak nie każdy wie, że można również nabyć wersję z możliwością samodzielnego strojenia przy pomocy programu VT Box Manager. Wówczas mocniejsze, idealne dla konkretnego auta ustawienia jest w stanie przygotować każdy doświadczony tuner.

Volkswagen PAssat 1.6TDI CR: RedBox

Obok przykładowy wykres z hamowni (ustawienia standardowe). Zapraszamy również do zapoznania się z cenami.

Wróć

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii

facebook