Google Maps requires a valid API Key!

Kontakt

V-tech Pomorze s.c.
ul. Nad Stawem 10
81-198 Kosakowo

+48 58 735-46-46
+48 606 937 214 - Gracjan Borowiak
+48 606 297 214 - Łukasz Parzuchowski

Szeroki zakres usług

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszego szerokiego wachlarza usług, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, e-mailowo lub pod wskazanymi numerami telefonów.

Chętnie odpowiemy na pytania, wyjaśnimy jak działa nasz magazyn opon Kosakowo oraz jakie usługi wykonuje doświadczony mechanik Kosakowo. Można liczyć na szczegółowe wyjaśnienia oraz rozwianie wszelkich wątpliwości. Możemy dla Państwa przygotować kompleksową wycenę interesujących usług.

Przechowywanie i wymiana opon Kosakowo, chip tuning oraz mechanika pozjazdowa

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego pakietu usług, dzięki którym można w kompleksowy sposób zadbać o stan i bezpieczeństwo samochodu. Wszystkie usługi realizowane są przez doświadczonego mechanika oraz zespół fachowców, którzy ciągle szkolą się i zdobywają nowe umiejętności. Dzięki temu naprawa DPF pomorskie przebiega szybko, sprawnie i w atrakcyjnych cenach.

Naszej wiedzy i doświadczeniu można zaufać, ponieważ jesteśmy obecni na rynku już od dłuższego czasu.

Zapraszamy do kontaktu

Niezależnie od tego, z jakich usług chcą Państwo skorzystać: wulkanizacja Kosakowo, mechanika pojazdowa Kosakowo czy DPF pomorskie, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość realizacji w atrakcyjnych cenach. Wystarczy się z nami skontaktować, aby omówić szczegóły zlecenia i umówić się na wizytę w warsztacie. Wskażemy najdogodniejsze rozwiązania, zapewnimy pełną opiekę dla wielu typów samochodów.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wskazanych kanałów.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii