Mechanik Kosakowo - szeroka oferta usług

Mechanik Kosakowo – szeroka oferta usług

Mechanik Kosakowo - nie tylko naprawy

Większości kierowców mechanika pojazdowa kojarzy się z koniecznością dokonania kosztownej naprawy auta. Tymczasem mechanika pojazdowa Kosakowo ma do zaoferowania szereg usług, które mogą poprawić osiągi pojazdu i poprawić bezpieczeństwo jazdy. O czym dokładnie mowa?

Chip tuning

Rozwiązanie, jakim jest chip tuning Gdynia, pozwala osiągnąć wyższą sprawność pojazdu i zwiększyć moc silnika. Metoda ta polega na przekształceniu oprogramowania komputera, odpowiedzialnego za sterowanie jednostką napędową. Pozwala ona osiągnąć niższe spalanie paliwa i wyższą prędkość, a jednocześnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. 

Warto w tym miejscu nadmienić, że usługę chip tuningu należy powierzyć profesjonalistom. Jego wykonanie w sposób amatorski może negatywnie wpłynąć na sprawność pojazdu oraz bezpieczeństwo jazdy. Mechanika pojazdowa Kosakowo zatrudnia specjalistów, którzy wykonują chip tuning zbieżny z możliwościami danego pojazdu. Jeżeli stan techniczny auta pozostawia wiele do życzenia, w żadnym wypadku nie należy wykonywać usługi. Dlatego w pierwszej kolejności wskazana jest dokładna diagnostyka.

Usuwanie filtra DPF

Kolejną usługą, którą ma do zaoferowania mechanika pojazdowa Kosakowo, jest wyłączanie filtra cząstek stałych, zwanego powszechnie filtrem DPF. Czemu wielu kierowców decyduje się na jego usunięcie, skoro jego zadaniem jest pochłanianie zanieczyszczeń? Otóż w przypadku aut z silnikiem diesla, to właśnie ten element najczęściej ulega awarii. Uściślając, jeżeli auto nie ma zapewnionych warunków do jego samoistnego oczyszczenia, dochodzi do jego zapchania. To z kolei wiąże się z kosztownym czyszczeniem całego elementu. Dlatego usługa, jaką jest usuwanie DPF pomorskie, cieszy się dużą popularnością.

Wymiana opon

Sezonowa wymiana opon to czynność, którą wielu kierowców bagatelizuje. Nierzadko posiadacze aut albo spóźniają się z wymianą, albo zwyczajnie z niej rezygnują. Tymczasem ogumienie niedostosowane do danej pory roku wpływa na przyczepność, a co za tym idzie na poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Zwłaszcza jeśli kierowcy decydują się na jazdę na letnich oponach w sezonie zimowym, gdy warunki pogodowe są szczególnie niesprzyjające. Wulkanizacja Kosakowo oferuje nie tylko wymianę opon, ale również pełen serwis ogumienia.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sprawdź pozostałe wpisy