Chip tuning

Chip tuning

Chip tuning to zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa sprawności. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania chip tuningowe badane na hamowniach podwoziowych. Robimy to rozsądnie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek. Wybierając nas, wybierasz uznaną i pewną markę. Tysiące osób rocznie wybiera chip tuning na hamowni w V-tech. Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów.

Chip tuning
Alternatywa dla chiptuningu

Power Box

Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to power box jest rozsądną alternatywą dla chip tuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduły tuningowe to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek. Działają podobnie jak chip tuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a power box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy). Dostępne także power boxy sterowane telefonem Android i iPhone. Aplikacji szukaj w PlayStore i AppStore.

Wyłączanie FAP/DPF
100% skuteczne

Wyłączanie filtrów FAP/DPF

Problem z DPF? Drażni Cię już kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych?
Oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF, emulatory DPF i regenerację filtrów cząstek stałych (chemiczne czyszczenie DPF).

Hamownie podwoziowe
Najdokładniejsze na rynku

Hamownie podwoziowe

Jako producent hamowni podwoziowych oferujemy hamownie jednoosiowe oraz hamownie podwoziowe dla samochodów z napędem 4×4, traktorów i specjalizowane hamownie dla ciężarówek. Oferowane są zarówno w wersji inercyjnej, jak i obciążeniowej. Dodatkowo w wersji 4×4 stosuje się nowatorski system mechanicznej synchronizacji przedniej i tylnej osi, co daje możliwość mierzenia najnowszych samochodów wyposażonych w aktywne systemy kontroli trakcji. Uzupełnienie bogatej oferty stanowią hamownie dla jednośladów oraz quadów. Wszystkie produkowane hamownie posiadają oznaczenie CE, co oznacza, że są wykonane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

Mechanika pojazdowa Kosakowo

Mechanika pojazdowa

Do stanowisk, na których znajdują się już dwie hamownie podwoziowe 4x4 dołączamy kolejne. Tym razem są przeznaczone do realizacji profesjonalnych usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Zapraszamy na naprawy bieżące, wymianę części, płynów eksploatacyjnych oraz wymianę opon.

W naszej ofercie znajduje się także regeneracja turbosprężarek na możliwie najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki posiadaniu dostępu do profesjonalnego sprzętu, jaki do tej pory był wykorzystywany na potrzeby usług podnoszących moc i osiągi silnika.

Wszelkie naprawy mogące mieć wpływ na zmianę parametrów silnika weryfikujemy na hamowni podwoziowej.

Szkolenia

Wymiana opon

Aby zachować bezpieczeństwo na drodze bardzo ważnym elementem jest odpowiednie ogumienie. Tylko odpowiednio dobrane i wyważone opony dają gwarancję zachowania bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach. Ze względu na klimat panujący w Polsce należy wymieniać opony dwa razy do roku. W związku z tym, że dążymy do tego by zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę nad ich autami wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalne usługi z zakresu wymiany opon. Posiadamy nowoczesną montażownicę i wyważarkę.

Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy również przechowywanie i magazynowanie opon.

Szkolenia

Praktyki dla Studentów

W 2013 roku uruchomiliśmy pilotażowy program praktyk kierowany do uczniów szkół technicznych oraz studentów uczelni wyższych. W ramach praktyk oferujemy zdobycie nieocenionej wiedzy z teorii silników spalinowych, systemów sterowania silnikami spalinowymi oraz umiejętność prawidłowej diagnostyki i analizy wykresów z hamowni podwoziowej.

Celem praktyk, podczas których zostaną przedstawione bardzo ciekawe i nigdy niepublikowane informacje, jest wyjaśnienie uczniom/studentom jak działa główna jednostka sterująca pracą silnika ECU i jakie są realne możliwości zmiany parametrów ECU.

Do dyspozycji mamy najnowocześniejszą hamownię podwoziową 4x4, najnowsze programatory sterowników Bosch EDC15, EDC16 i EDC17, DENSO, SIEMENS, DELPHI i innych producentów oraz profesjonalne urządzenia diagnostyczne.

Zapraszamy do współpracy !!!

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. V-tech Tuning s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji w Wikipedii